photo

multimedia, data, music!
Everywhere...

aktualności - Prowadź nas Pasterzu - płyta audio dla Jana Pawła II

Co nowego?

 

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony. Planujemy za jej pośrednictwem informować o wszelkich nowościach, możliwościach i innowacjach.

 

Nowa strona internetowa
Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Znajdziesz tu najświeższe informacje i aktualności dotyczące naszego przedsiębiorstwa.

 

 23.03.2015

Szanowni Państwo

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż na koniec kwietnia ukaże się nasza płyta pt. Prowadź nas Pasterzu Jest to specjalne wydanie płyty poświęconej Janowi Pawłowi II w rocznicę kanonizacji Papieża Polaka, która przypada na 27 kwietnia 2015r. Płyta ukarze się w ekskluzywnym opakowaniu Digipack, specjalnie na tę okazję malarka mieszkająca w Niemczech namalowała dwa obrazu, które również znajdą się na okładce. Będzie to oczywiście płyta Audio. Cel, który przyświeca temu wydawnictwu to podtrzymanie pamięci o wspaniałym człowieku, Polaku, jakim był Jan Paweł II. Ja osobiście zakochałem się już w tej płycie i głęboko wierzę, że będzie to wspaniała pamiątka dla nas wszystkich, a głęboki przekaz jaki z niej płynie sprawi, że będziemy po nią sięgać jak najczęściej...

 

Motto płyty - Nasza Pamięć Twojej Chwały

 

Na płycie znajdzie się utwór Prowadź nas Pasterzu do tekstu Haliny Probierz - Hyżak oraz muzyki Kayn'a Leimina. Dodatkowo dla szczęśliwych nabywców płyty mamy niespodziankę - na płycie znajdą się fragmenty najpiękniejszych homilii Jana Pawła II, które czyta wspaniały aktor filmowy i sceniczny Pan Piotr Fronczewski. Podkład muzyczny pod homilie to wersja instrumentalna w wykonaniu Orkiestry Filmowej w Łodzi. Płyta ukarze się w najlepszych księgarniach katolickich ale będzie można ją również nabyć bezpośrednio u nas.

 

Będziemy na bieżąco informować Państwa o kolejnych etapach produkcji płyty.

 

Prowadź nas Pasterzu

 

 

28.03.2015

 

Kolejny etap produkcji za nami... Mamy już roboczą wersję okładki oraz nadruku na płytę. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy również ze studia nagrań zmontowany materiał audio do mastera. Przed nami jeszcze drobne poprawki i będziemy mogli rozpocząć tłoczenie płyty Prowadź nas Pasterzu.

 

Jako wydawca i producent płyty chcieliśmy również podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w to wydawnictwo. Szczególne podziękowania składam na ręce Pana Piotra Fronczewskiego, który po raz kolejny zachwycił kunsztem swojej pracy, a jego wspaniały głos oraz interpretacja niezaprzeczalnie dodają podniosłości i wyjątkowego charakteru tej płyty.

 

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku

https://www.facebook.com/DatariusPrzemyslawKurek

 

 

 

 

 

 

 

2015-03-23

2016-03-09